Hizmetlerimiz

Oto Çilingir


Anahtarınızı aracın içerisinde unuttunuz yada farklı bir sebepten dolayı yanınızda değil, ancak aracınızın kapısını açmanız gerekiyor. Sorun değil! Uzman ekibimiz aracınıza uygun gerekli teczizat ile aracınıza hiç hasar vermeden dakikalar içerisinde aracınızın kapısını açabilir.


Sistem Dizaynı


2. el satın aldığınız aracı tek anahtarla teslim ettiler veya 2. anahtar orjinal değil sonradan yapılmış. Bu durum aracınız için çok büyük bir risk teşkil etmektedir. Sigorta şirketleri bu tip durumlarda aracın çalışması halinde ödeme yapmayı reddetmektedir. Bu durumda uygulamanız gereken en düşük maliyetli çözüm Sistem Dizaynıdır.

Sistem dizaynı yapılan araçların hem mekanik kodları değişir hemde eski anahtarlar araç beyninden silinerek mevcut anahtar ve kumandaların devre dışı kalması sağlanır. Sistem dizaynı yapılan araçların eski anahtarları 100% etkisiz hale gelecektir.


Kumanda Tamiri


Aracınızın yıpranmış kumanda veya anahtarının sadece dış kapları değiştirilerek ilk güngü haline getirilir, bozuk kumanda veya elektronik anahtarınızın tamiratı yapılır.